Türkiye’den satın alma nasıl yaparız çözemedim

HADESZ

HADESZ

Customer
4
0
1
kredi kartı kullanırsanız alamazsınız kredi kartları yurt içi çalışır alma sayfasında bank cards yazıyor zaten banka kartı kullanırsanız alabilirsiniz başka satıcılardan almayın

tracyberge

tracyberge

Registered
1
0
1
Csgo hilesini satın alma siteden nasıl yaparız çözemedim İngilizce Rusçam yok Türk arkadaş yardımcı olursa sevinirim Donkey Kong
The use of cheats is often against the terms and conditions of the games, and there may be penalties for using cheats in games such as CS:GO. I recommend you to play honestly and fairly to enjoy the game and compete with other players in a fair environment.

Phobia

Phobia

Reseller
43
18
18
Csgo hilesini satın alma siteden nasıl yaparız çözemedim İngilizce Rusçam yok Türk arkadaş yardımcı olursa sevinirim

kredi kartı kullanırsanız alamazsınız kredi kartları yurt içi çalışır alma sayfasında bank cards yazıyor zaten banka kartı kullanırsanız alabilirsiniz başka satıcılardan almayın

hala alamıyorum papara kullanıyorum

ezmod pahalıya satıyor 500 rub normal sıtede o 6 dolar ıstıyo turkler ıcın başka resseller yokmu

ARKADASLAR BUNUN BI YOLU YOK MU ? DIGER BAYILER COK PAHALI VE 180 GUNLUK YOK.. 180 GUNLUK ALMAK ISTIYORUM AMA ODEME RED EDILDI DIYE CEVAP GELIYOR..

paparayla alınıyor mu bu hile
alonıyorsa nasıl alacam

Resmi Türkiye & Avrupa satıcısı olarak Türkiye yöntemlerini kabul edebilirim ve benim sitemde türk kartlarıda geçmektedir. İyi forumlar. :catKISS:

Вверх