English MY HONESTLY MIDNIGHT REVIEW (TURKISH+ENGLİSH)

Emir600RR

Emir600RR

Customer
2
4
3
Merhaba arkadaşlar Midnight'ı yaklaşık olarak 25 gündür kullanıyorum ve Lem Supreme rankında oynamaktayım size biraz yaşadığım tecrübelerden bahsetmek isterim.
İlk olarak Aim hack'in smooth kısmı ile ve ayar yapmalısınız çoğu hilede aim hack üst ranklarda çok belli oluyor çünkü smooth ayarı 0.5 1 1.5 2 olarak gidiyor fakat Midnigt'da bu ayar daha detaylı ve üst ranklarda cidden güzel iş yapıyor izleyici listesi ve satın alım listesi aynı zamanda çok güzel olmuş alınan silahlara göre zaten oyundaki konumumu belirleyebiliyorum ve takımıma avantaj sağlıyorum hilenin rage özelliği yok eyvallah ama legit prime'da çok güzel iş yapıyor ama karşıya rage bir hile gelince tabikide sinirlenmemeniz elde değil :) Eğer değerli bir hesabınız var ise hiç korkmadan kullanmaya başlayın derim çok güzel bir hile VAC vs yok ama yinede güncelleme geldikten sonra foruma bakmakta fayda var zaten rus yapımcılar hemen hileyi güncelliyorlar adamlar 7/24 çalışıyor :) Destekleri süper aynı şekilde 530 küsür winlik 7 madalyalı benim için değerli olan bir hesabım ile oynuyorum gayette güzel iş yaptığını söylemek isterim herhangi bir yardım isterseniz discord adresimi bırakıyorum.

Discord:
Emir#1914

English:
Hello friends I have been using Midnight for about 25 days and I have been playing at Lem Supreme rank and I would like to tell you about my experiences.

First of all, with the smooth part of Aim hack and you have to adjust, in most tricks, the aim hack is very obvious on the top ranks because the smooth setting goes 0.5 1 1.5 2, but in Midnigt this setting is more detailed and does serious work on the top ranks. The list is also very nice, I can determine my position in the game according to the weapons purchased and I have an advantage for my team, cheat does not have a rage feature, but it does very well in legit prime, but when you come across a rage cheat, you will not get angry at all :) If you have a valuable account I use it without fear, it is a very good trick, there is no VAC etc. But it is still useful to look at the forum after the update is coming. Russian producers are updating the trick immediately, the guys are working 24/7 :) Their support is super similar, I am playing with an account that is valuable for me for 530 wins 7 medals you do a very good job I would like to say I leave my discord address if you want any help.

Вверх